Rezervasyon: +90 252 612 2218

Cilt Bakımı

  • http://www.gulestetikfethiye.com/wp-content/uploads/2014/06/Gul-estetik-ve-guzellik-salonu-1.jpg
  • http://www.gulestetikfethiye.com/wp-content/uploads/2014/06/Gul-estetik-ve-guzellik-salonu-2.jpg
  • http://www.gulestetikfethiye.com/wp-content/uploads/2014/06/Gul-estetik-ve-guzellik-salonu-3.jpg

Cilt Bakımı

Gül Estetik ve Güzellik Salonu Cilt Bakımı Fethiye Muğla

Cilt bakımı profesyonel ürünler ve uzman eller ile gerçekleştirilmesi gereken derinlemesine temizlik işlemidir. Ancak sadece uzman eli cilt için yeterli değildir. Kişi gündelik hayatında bu temizliği desteklemelidir.

Sağlıklı bir vücut cildinizden anlaşılabilir. Düzenli uyku,stresten uzak durmak,alkol ve sigara kullanmamak,yağlı ve sağlıksız yiyeceklerden uzak durmak,bol su tüketmek yaptırdığınız işlemleri olumlu yönde etkiler.

Her cilt tipi farklıdır. Uygulanacak tedaviden önce uzmanlar hangi cilt tipine sahip olduğunuzu belirler ve uygun ürünlerle tedavi gerçekleşir. Cildimizin ihtiyaçlarını bilmek doğasını anlamak ve doğru ürünle doğru uygulamayı yapmak bu konuda uzmanlaşmış olan kişilerin işidir. Unutulmaması gereken en önemli nokta bu iş yanlış uygulandığında sonucun daha kötü olacağıdır. Günümüz koşullarında ne yazıkki cildimizin ihtiyaç duyduğu şeyleri doğal yoldan temin edemeyeceğimiz gerçektir. Bu nedenle cildimizin ihtiyaçlarını ancak destek ürünlerini dışarıdan merkezlerde bulunan özel cihazlar yardımıyla sağlayabiliriz.

Cildin doğal su ve yağ dengesini korunması,cildin sivilcelenme,kuruma,kırışma gibi etkilerin önüne geçmesi,gözeneklerin tıkanmasının önlenmesi ile ciltteki toksinlerin atılımının devamını sağlanmalıdır.Ölü hücrelerin soyulması taze cildin açığa çıkmasını ve hücrelerin dengelemesini sağlar.Yıpranmış ciltteki oksijen ve kolejen  dengesi sağlanır,dolaşım arttırılır.Cilte gençlik ve güzelliğin devamının sağlanması sayesinde kendinizi çok daha iyi ve zinde hissetmeniz amaçlanır. Sizde cildinizi ve ruhunuzu zinde hissetmek isterseniz size tavsiyemiz kendinizi şımartmanız.

Çalışma Saatlerimiz

  • Hafta içi : 10:00- 21:00
  • Cumartesi : 10:00- 20:00