Rezervasyon: +90 252 612 2218

İpek Kirpik

  • http://www.gulestetikfethiye.com/wp-content/uploads/2014/06/Gul-estetik-ve-guzellik-salonu-1.jpg
  • http://www.gulestetikfethiye.com/wp-content/uploads/2014/06/Gul-estetik-ve-guzellik-salonu-2.jpg
  • http://www.gulestetikfethiye.com/wp-content/uploads/2014/06/Gul-estetik-ve-guzellik-salonu-3.jpg

İpek Kirpik

İpek Kirpik Gül Estetik ve Güzellik Salonu Fethiye

Eğer sizde kirpiklerinizin seyrek, düz, açık renk ya da çok ince olmasından şikayetçiyseniz; işte size mucize bir yöntem.

Bu işlem son derece basit  ama bir o kadar da etkili. Yılın tüm zamanında  kullanabileceğiniz bu yönteme aşık olabilirsiniz.

İpek kirpik işlemi nedir ve nasıl uygulanır?

İşlem narin bir bölgede gerçekleştirildiği için kesinlikle uzman bir elin gerçekleştirilmesi gerekiyor. 1-1.5  saatlik bir zaman diliminde işlem sona eriyor. İpek kirpikler tek tek yapıştırılıyor. Zamanla kendi kirpiklerinizden ayrılan  ipek kirpikler dökülüyor. 2-4 hafta ara ile  uygulatacağınız bakımlarla aylarca kullanmanın keyfini yaşayabiliyorsunuz. Aynı kirpik permasında gerçekleştirildiği gibi yapıştırıcı organik ve hipo-alerjeniktir ancak kişide aşırı hassasiyet varsa 1-2 adet kirpik uygulanıp 24 saat bekleniyor.Herhangi bir tepki yoksa uygulama tamamlanıyor.

İpek kirpik sayesinde daha uzun ,sık ya da kalın kirpiklere sahip olabilirsiniz. Hatta rimele bile ihtiyaç duymayacaksınız. Eğer rimel kullanmak zorunda kalacağınız ağır bir makyaj yapıyorsanız yağsız bir göz temizleme ürünü tavsiye ederiz. Aksi taktirde ipek kirpiklerinin vaktinden önce dökülebilir.

Çalışma Saatlerimiz

  • Hafta içi : 10:00- 21:00
  • Cumartesi : 10:00- 20:00