Rezervasyon: +90 252 612 2218

Protez Tırnak

  • http://www.gulestetikfethiye.com/wp-content/uploads/2014/06/Gul-estetik-ve-guzellik-salonu-1.jpg
  • http://www.gulestetikfethiye.com/wp-content/uploads/2014/06/Gul-estetik-ve-guzellik-salonu-2.jpg
  • http://www.gulestetikfethiye.com/wp-content/uploads/2014/06/Gul-estetik-ve-guzellik-salonu-3.jpg

Protez Tırnak

Gül Estetik protez tırnak Fethiye Muğla

Protez tırnaklar genellikle;

Tırnak yeme alışkanlığı olanlar,elleri ile çok fazla iş yapanlar, tırnakları hassas olup sürekli kırılan,çatlayan tırnaklara sahip olanlar,zamanı kısıtlı olup bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyenler için birebir bir uygulama olarak hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Eğer tırnak mantarı,sedef hastalığı gibi rahatsızlıklarınız yoksa gönül rahatlı ile uygulatabilirsiniz.

Üstelik bilinenin aksine protez tırnaklar tırnaklarınıza zarar vermediği gibi tam bir koruma sağlar.Tırnaklarınızın dipten daha sağlıklı uzamasını sağlarken;tırnak diplerine tamamen yapıştırılmadığı için  tırnaklarınızın nefes almasını sağlar.

Peki protez tırnaklar sağlam mıdır?

Protez tırnaklar normal tırnağınızdan 40 kat daha sağlam olduğunu biliyor muydunuz? Ancak dikkat edilmesi gereken bir husus var. Metal törpü ve ve tırnak makası kullanmıyor olmanız. Uzunluğu fazla geldiyse ya da şeklini biraz olsun değiştirmek istiyorsanız kağıt törpü kullanmanız gerekmektedir. Oje temizliği ise özel asetonsuz temizleyici ile gerçekleştirilmesi gerekir. 6 ayda bir bakımını yaptırdığınız sürece sizin için vazgeçilemez bir alışkanlığa dönüşebilir.

Çalışma Saatlerimiz

  • Hafta içi : 10:00- 21:00
  • Cumartesi : 10:00- 20:00